www.cvonline.hu

Technikus (K+F területre)

  • A hirdetés 383 napja lejárt

A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató-fejlesztő cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektrosebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak.

Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Munkakör részletezése, feladatok:

  • Fejlesztési munkákban való aktív technikusi részvétel
  • Mérnökök munkájának napi támogatása
  • Teszteljárások kidolgozása, végrehajtása
  • Teszteredmények magas színvonalú dokumentálása
  • Forgácsolási (CNC marás és CNC esztergálás) munkák végrehajtása
  • Teszt és gyártóeszközök tervezésében való aktív részvétel
  • Teszt és gyártóeszközök összeszerelése, funkcionális tesztelése

Elvárások és szükséges tapasztalatok:

  • Gépész és/vagy elektrotechnikusi végzettség
  • Hasonló munkakörben eltöltött legalább 2-3 év
  • Alapvető forgácsolási ismeretek
  • Kézügyesség precíziós szereléshez
  • Felhasználó szintű PC ismeret
  • Minimum alapfokú angolnyelv-tudás

Előnyök:

  • CNC Forgácsolásban (marás és esztergálás) szerzett tapasztalat
  • Orvostechnikában szerzett tapasztalat
  • Magasabb szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Teljesítményorientált motivációs rendszer
  • Változatos, innovatív feladatok
  • Fiatalos csapat
  • Nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VIII. kerület

Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal - bérigény megjelöléséve - a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol