www.cvonline.hu

Technikus (Immunokémia labor)

Hozzáadva: 2017.06.13.
Hirdetés azonosító: 1159718

Több mint 100 éve működő multinacionális állategészségügyi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba Technikus (Immunkémiai osztály)
Feladatok:

  • Immunológiai és szerológiai vizsgálatok végzése
  • Pontos, precíz dokumentáció a GMP szabályainak megfelelően
  • Kapcsolattartás más MEO laboratóriumokkal, és a cég más osztályainak egységeivel
  • Laboratóriumi eszközök karbantartása, kalibrálása
  • Immunkémiai referencia- és munkastandardok előírás szerinti készítése, kezelése, tárolása és dokumentálása

Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség: vegyész, vegyipari gépésztechnikus, gépésztechnikus, biológia
  • Legalább felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Laboratóriumi gyakorlat

Juttatások:
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria
  • Edzőtermi vagy úszóbérlet
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Előnyök:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség: biológus, biomérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, kertészmérnök, környezetmérnök

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Fényképes önéletrajzzal várjuk a jelentkezéseket a megadott e-mail címen keresztül.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió