www.cvonline.hu

Technikus / Gyártástámogató technikus

  • A hirdetés 480 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező jelölteket bővülés végett a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Aktív részvétel géptelepítésekben;
Berendezések műszaki állapotának figyelemmel kísérése;
A termelő berendezések, termelőeszközök optimális működőképességének biztosítása;
Karbantartási feladatok elvégzése;
Belső anyagigénylések összeállításában való együttműködés;
Társosztályok támogatása.

Követelmények:

TECHNIKUSI szintű végzettség (gépész / elektronikai / mechatronikai / egyéb technikusi végzettség)
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
3 műszak vállalása (5+2-es műszakrend)

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Stabil, bővülés alatt álló multinacionális vállalati háttér
Béren kívüli juttatások (cafetéria, bónusz)

Helyek Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola