www.cvonline.hu

Technikus gyakornok

  • A hirdetés 280 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Helység:
Aszód, Balassagyarmat, Salgótarján

Terület:

Pályafenntartási Főnökség

Munkaidő:

  • teljes
  • határozatlan

Vállalat:
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok:

  • a gyakornoki időtartam alatt a szakterület szakmai munkájának megismerése
  • felkészülés a NFM rendeletben előírt vizsga megszerzésére
  • közreműködés a szakterületére előírt utasítások szerinti mérések, vizsgálatok
  • lebonyolításában, hiba- és üzemzavarok elhárításában

A munkakör betöltésének feltételei:

  • vasútépítő- és fenntartó technikusi képesítés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • orvosi alkalmasság

2016.08.18.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Nógrád
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok