www.cvonline.hu

Technikus (GSM / Notebook területre)

  • A hirdetés 280 napja lejárt

TMX Mobile Solution Szerviz Kft

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

Technikus GSM / Notebook területre

munkatársat keres budaörsi telephelyre.

Főbb feladatok, munkák:

  • beérkezett készülékek diagnosztizálása, hibakeresés
  • gsm / notebook készülékek modul szintű javítása, alkatrészek cseréje
  • a javítási munkálatok adminisztrációja a szerviz-munkalapokon
  • a munkalapokon szereplő tartozékok egyeztetése, ellenőrzése
  • kapcsolódó területekkel való folyamatos együttműködés

Elvárások:

  • KÉT MŰSZAKOS munkarend vállalása
  • notebookok és gsm készülékek működési elvének ismerete
  • megbízható számítástechnikai ismeretek (gyakorlott Windows felhasználó)
  • szoftveres és hardveres hibák felismerése, megkülönböztetése
  • erős műszaki / informatikai affinitás

Előny:

  • műszerhasználat (multiméter)
  • áramköri szintű javítás, mérés, forrasztás
  • számítástechnikai (esetleg elektronikai) végzettség
  • angol nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, hosszú távú együttműködés
  • fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
  • kiváló munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:
Budaörs