www.cvonline.hu

Technikus - Gépbeállító

Hozzáadva: 2017.09.30.
Hirdetés azonosító: 1193766

Hogy mit kínálunk munkavállalóinknak? 1 műszakot. Kiváló munkakörülményt egy világméretű cégnél. Ingyenes étkezést (ahol mindenki maga választja ki, mit szeretne enni) 13. havi bért és rendszeres bónuszokat. Ezek a juttatások minden munkatársunkat megilleti! Jelentkezzen, ha már van tapasztalata hasonló munkakörben, és a világ vezető elektronikai cégénél szeretne dolgozni!
Feladatok:

  • Gyártó gépek zavartalan működésének biztosítása és tervszerű ellenőrzése
  • Hibanapló készítése
  • A megfelelő minőség biztosítása, a váratlan hibák elhárítása

Elvárások:
  • Középiskolai végzettség
  • Motivált személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Alapbér + negyedéves bónusz + jelenléti bónusz + 13. havi bér
  • Választható ingyenes étkezés
  • Hosszú távú munkalehetőség 1 műszakban hétfő és péntek között (08:00-16:40)
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Budapest, Dunakeszi, Göd, Nagyoroszi, Borosberény, Rétság, Szendehely, Vác, Sződliget, Gödöllő, Veresegyháza, Őrbottyán, Fót.
  • Vagy autós utazási költségtérítés: 9 Ft/km

Előnyök:
  • Műszaki szakközépiskolai végzettség
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
  • Göd