Technikus (elektronikai területre) - Veszprém (Referenciaszám: NB-1430)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.10.14.
Hirdetés azonosító: 1016152

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség (villanyszerelő, műszerész, elektronikai technikus, híradásipari műszerész, mechanikai technikus, mechatronikai technikus)
  • Műszakos munkarend vállalása! (2; 3 vagy folyamatos munkarend)
  • Termelő/gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Mérőeszközök, gépek, berendezések, gyártósorok kezelésében és/vagy karbantartásában szerzett gyakorlat

Előny:

  • Autóipari tapasztalata az alábbi/hasonló pozíciókban:
  • Gépbeállító
  • Debug technikus
  • Teszt technikus
  • Minőségbiztosítási technikus
  • Karbantartó technikus

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások (pótlékok +20%,+40%; 12 ezer Ft étkezési utalvány, cafeteria)
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő Megbízója számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1430-as referenciaszámot.

Kérjük, a levélben jelölje meg, hogy milyen munkarendre nyitott!

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)