www.cvonline.hu

TECHNIKUS - DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 512 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

 TECHNIKUS

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat technikus munkakörbe.

Feladatok:

  • projektmunkában való részvétel
  • vidéki telephelyeken hálózati eszközök beüzemelése

Fizetés: napibér megállapodás alapján

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappalis hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappalis hallgatói jogviszony
  • főiskolai/egyetemi informatikai tanulmányok (legalább 6 befejezett félév)
  • jogosítvány
  • saját gépjármű

Munkaidő: májustól, 3-3,5 hónapon át 8 óra délutáni kezdéssel

Munkavégzés helye: Budapest

Szakmai gyakorlat igazolására alkalmas munkakör!

E-mailben: Az alábbi e-mail címen önéletrajzoddal. Tárgyba írd bele: TECHNIKUS

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol