www.cvonline.hu

Technikai Ügyfélszolgálati Munkatárs

  • A hirdetés 291 napja lejárt

Sykes Enterprises, Incorporated is a family of global companies delivering business process outsourcing services. The SYKES brand represents the benchmark in customer service. The top companies in the world rely on SYKES to care for their most valued resource- their customers. Headquartered in Tampa, Florida, we operate over forty customer interaction and fulfillment centers throughout North America, Europe, Latin America, Asia and Africa.

To learn more, visit us at Link megjelenítése.

A Sykes Közép-Európa Kft. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az ügyfelektől érkező technikai telefonhívások és e-mailek hatékony és eredményes megválaszolása
  • Az ügyfeleknek szóló technikai termékekre és szolgáltatásokra vonatkozó teljes körű műszaki ismeretek megszerzése és frissítése
  • A termékek és szolgáltatások alapos ismerete annak érdekében, hogy az ügyfél a megfelelő lehetőségekre/megoldásokra vonatkozó tájékoztatást kaphasson
  • A hívások pontos és szabályos kezelése, a megfelelő rendszerben történő regisztrálása
  • Adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Műszaki affinitás

  • Ügyfélszolgálatos tapasztalat

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség

  • Türelmes, ügyfélorientált, udvarias, segítőkész, empatikus magatartás

  • Jó szervezőképesség

  • Kezdeményezőkészség és képesség arra, hogy a jelentkező nagy nyomás alatt is dolgozni tudjon a határidő betartása érdekében

Amit kínálunk:

  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fizetett tréning
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Műszaki/Informatikai végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő