Technikai ügyfélszolgálati munkatárs - Német nyelvtudásal (PJ3453)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.14.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 978157
lejárt

Kommunikációs és informatikai területen tevékenykedő budapesti multinacionális nagyvállalati partnerünk szolgáltató központjába keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Technikai ügyfélszolgálati munkatárs - Német nyelvtudással (PJ3453)

Feladatok:
- Nemzetközi ügyfelek támogatása, szolgáltatásokkal kapcsolatosan felmerülő technikai kérdések megválaszolása kizárólag írásban (email-en és chat-en keresztül)

- Felmerülő technikai problémák jegyrendszerben történő adminisztrálása, szükség esetén továbbítása a 2. szintű service desk csoport felé

Elvárások:
- 7/24 munkarend vállása
- Folyékony német ÉS angol nyelvtudás elengedhetetlen
- Service Desk vagy SSC területen szerzett tapasztalat
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos képzések

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.