www.cvonline.hu

Technikai területi képviselő munkatárs

  • A hirdetés 601 napja lejárt

Ön elkötelezett és teljesítményorientált?
Mi keresünk egy ambiciózus munkatársat a magyarországi értékesítési tevékenységünk kibővítéséhez!
Új külsővel és innovatív termékekkel akarjuk magyarországi piaci részesedésünket növelni.
Érdekes, saját felelősséggel járó munkakört kínálunk önnek egy nemzetközileg sikeres és régmúltú vállalatnál.
Számíthat teljesítményorientált, attraktív jövedelemre, és céges autóra, amit akár privát célokra is használhat.
Jelentkezzen, mint:

CERATIZIT cégcsoport / Hely: Magyarország
Terület: Ceratizit Cutting Solutions

Az Ön feladatai:

  • a piaci részesedés növelése az eladási területén
  • új ügyfelek felkutatása és kapcsolattartás a meglévő állandó ügyfélkörrel
  • az ügyfélkörének támogatása kereskedői és technikai szempontból egyaránt
  • felelős az ügyfelei költségvetési- és forgalmi számaiért
  • árképzés és a kondíciók előzetes meghatározása
  • a piaci adatok és lehetőségek elemzése, a piaci verseny figyelemmel kísérése
  • új igények felkutatása az ügyfeleknél, meghatározott projektek átültetése a helyszínre
  • gondoskodik az új termékmegoldások fejlesztéséről, bemutatásáról, bevezetéséről és teszteléséről a vevőnél
  • részvétel a nagy vevői OEM-projektek tervezésében, és a tesztek lefolytatásának támogatása a helyszínen
  • vevői rendezvények, tanfolyamok megszervezése és levezetése, részvétel vásárokon

Az Ön profilja:

  • Ön végzettség szerint forgácsoló technikus vagy hasonló megfelelő képzésben vett részt és szakmai gyakorlattal rendelkezik
  • Ön kimerítő szakmai ismerettel és gyakorlati tapasztalatokkal rendelkezik a forgácsoló szerszámok terén
  • Ön többéves szakmai gyakorlattal rendelkezik mint területi képviselő, előny a forgácsolási piac ismerete
  • Ön biztos és dinamikus fellépéssel rendelkezik, magasan vevőorientált, meggyőző, és jó tárgyaló
  • Ön cél-, és eredményorientált
  • Ön nagyon jól prezentál, gyakorlata van az MS-Office felhasználásokban
  • Ön terheléstűrő és jó szervező
  • Ön kész sokat utazni
  • Ön nagyon jó angol vagy német nyelvtudással rendelkezik

Tegye meg az első lépést és ragadja meg ezt a lehetőséget!
Kérjük jelentkezzen önéletrajzzal és a vonatkozó dokumentumokkal
angol vagy német nyelven!

Plansee Group Service GmbH
Stefanie Schmeiser, Human Resources Manager