www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 963758
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt  különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

TECHNIKAI TANÁCSADÓ (ETL fejlesztő) (E-AR06)

Feladatok:
A kiválasztott jelölt nagyvállalati környezetben részt vesz adatintegrációs és adatmenedzsment megoldások tervezésében, implementálásában, illetve bevezetésében és konfigurálásában.

IT szakmai követelmények:
  • Operációs rendszer ismeretek: Windows, Linux
  • Programozási nyelv: Oracle SQL - PL/SQL programozás (nem csak adatlekérdezések, hanem adatbázis programozás és adatbázis optimalizálás)
  • Adatbázis ismeretek: Oracle
  • Angol írott és beszélt nyelvismeret
  • Legalább 2 éves ETL/adattárház fejlesztői vagy tanácsadói területen eltöltött tapasztalat

Előny:
  • ETL tervező eszköz gyakorlati szintű ismerete
  • Adatmodellező eszközök ismerete
  • Adatbázis üzemeltetési ismeretek
  • Informatica termékek ismerete
  • BI, adatvizualizációs ismeretek és tapasztalatok
  • Linux szerver gyakorlati szintű üzemeltetési tapasztalat
  • Motiváció új megoldások és termékek megismerésére technikai szinten
  • Aktív kommunikáció ügyfelekkel, pre-sales „véna”
Amit nyújtunk:
  • Kiváló irodai környezet, barátságos légkör
  • Továbbfejlődési tervek támogatása, szakmai tréningek
  • Fitneszterem használat, egyéb sportolási lehetőségek
  • Évente két csapatépítő alkalom
  • Versenyképes juttatási csomag

Kezdés: azonnal
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: munkaviszony
Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió