www.cvonline.hu

Technikai támogató mérnök

  • A hirdetés 439 napja lejárt

Az Internet of Things (IoT), azaz a dolgok internetére épülő adatátviteli eszközöket gyártó, debreceni cég keres kimagasló motiváltságú kollégát az alábbi munkakörbe:

technikai támogató mérnök

Munkakör, főbb feladatok:

  • IoT eszközök és szolgáltatások értékesítésének támogatása
  • Kapcsolattartás ügyfeleink technikai részlegével
  • Alkalmazási segédletek és használati útmutatók megírása
  • Terméktesztek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök)
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kimagasló informatikai tudás
  • Dokumentációk megírásának képessége
  • Önállóság, határozottság
  • Kiváló problémamegoldó képesség, ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Érdekes munkakör, újszerű technológiák
  • Intenzív szakmai fejlődés

Pályázatát a "Jelentkezés" gombon keresztül várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol