www.cvonline.hu

TECHNIKAI OPERÁTOR

  • A hirdetés 410 napja lejárt

Partnerünk a világon piacvezető élelmiszeripari termékeket gyártó vállalat, nem dohányzó Röszkei Gyárába keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

A gyártás főbb feladatainak hatékony végrehajtása: minőségi keverék előállítás, logikus-gyors anyagmozgatás, hatékony gépkezelés.

Biztosítani a termelő vonalak elvárt mennyiségű és minőségű, biztonságos és higiénikus működését

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség, elsősorban élelmiszeripari

Dinamikus, önálló munkavégzés, nagy teherbírás

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Targoncavezetői engedély (vezetőüléses /elektromos/, gyalogkíséretű targonca, (egyéb emelőszerkezetek /körülkerített emelő v. lift/ és futómacska, ollósemelő)

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

Képzési lehetőség

Fejlődési lehetőség

Stabil hátterű vállalat

Munkavégzés helye: Röszke

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát  fizetési igény megjelölésével  az alábbi email címre: E-mail cím megjelenítése

Az email tárgya "Technikai operátor" legyen és a levél tartalmazza az erre a hirdetésre mutató hivatkozást.

Helyek Csongrád
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő