www.cvonline.hu

Technikai operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 673451

Meghatározó élelmiszeripari megbízónk részére, röszkei munkavégzéssel keresünk azonnali belépéssel felnőtt munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • gyártás főbb feladatainak hatékony végrehajtása,
  • biztosítani a termelő vonalak elvárt mennyiségű és minőségű, biztonságos és higiénikus működését,
  • hatékony gépkezelés,
  • minőségi keverék előállítása,
Elvárások:
  • középfokú végzettség, szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség,
  • számítástechnikai ismeretek,
  • terhelhetőség,
  • önálló munkavégzés,
  • nagyfokú önállóság,
Előny:
  • targoncavezetői engedély
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés,
  • képzési lehetőség,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat.
Munkavégzés helye:
  • Röszke
Kapcsolat:
Jelentkezés fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.
Referencia szám: TO