www.cvonline.hu
Technikai operátor
Trenkwalder Kft
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg, Magyarország
Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1202785

Nyírbátori partnercégünk számára keresünk munkavállalókat Technikai operátor pozícióba.

Feladatok:

• Gépek szakszerű üzemeltetése

• Gépkarbantartási, szerelési, javítási munkálatok elvégzése

• Fejlesztési tevékenységekben, hatékonyságnövelésben való aktív részvétel

• Mennyiségi és minőségi szabályok betartása a kívánt mutatószámok elérése érdekében

• Termeléssel kapcsolatos dokumentáció kezelése

• Munkavédelmi szabályok betartása, munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások:

• Műszaki, mechanikai vagy elektronikai középfokú végzettség, vagy releváns tapasztalat

• Folyamatos munkarend (6+2) vállalása (3 műszakban)

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

• Felelősségteljes munkavégzés, minőségtudatos szemléletmód, megbízhatóság

Munkavégzés helye: Nyírbátor

Amit nyújtunk:

• Hosszú távú munkalehetőség

• Átlagon felüli műszakpótlék

• Utazási támogatás

• Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég által gyártott, napi felhasználású termékekre

• Sportolási lehetőségek

• Rugalmasan felhasználható munkaközi szünet

• Képzési lehetőségek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.