www.cvonline.hu

TECHNIKAI OPERÁTOR (HR7708870X) (Nyírbátor)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.12.11.
Hirdetés azonosító: 1188247
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

TECHNIKAI OPERÁTOR
(HR7708870X)

MEGBÍZÓNK:

Partnercégünk 1930 - ban jött létre egy holland és egy brit cég összeolvadásakor, azóta folyamatosan és rendületlenül van jelen a kozmetikumok, tisztítószerek és élelmiszerek piacán. Több mint 190 országban és 400 márkával hódít a hétköznapokban. Felmérések alapján termékeiket naponta 2 milliárd fogyasztó használja. A vállalat fő irányvonala, hogy az emberek jól érezzék magukat a bőrükben, szépnek érezzék magukat, és teljesebb életet élhessenek a mindennapokban. Ezt a fajta szemléletmódot a vállalaton belül foglalkoztatott, világszerte 169 ezer munkavállalója is vallja és hiszi.

Kiemelten fontos számukra, hogy minden munkavállaló egészséges, motivált és elkötelezett legyen, cserébe mindent megtesznek azért, hogy a gyártási folyamatok alatt családias és kellemes légkört biztosítsanak, valamint a magán életben is segítség dolgozóikat.

MUNKAVÉHZÉS HELYE:

  • Nyírbátor, Szabolcs- Szatmár- Bereg Megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • egy stabil munkahelyre
  • biztos kereseti lehetőségre
  • béren kívüli juttatásra
  • utazási költségtérítésre, a jogszabályi előírásoknak megfelelően
  • eltérő munkakezdési időpontra
  • család- barát munkahelyre
  • kedvezményes vásárlási lehetőségre a gyár által gyártott termékekből
  • kellemes munkahelyi környezetre

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • általános karbantartási feladatok ellátása
  • gépkarbantartási, szerelési, javítási munkálatok elvégzése
  • gépbeállítási feladatok ellátása

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • gépipari vagy mechanikai, elektronikai szakmunkás végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • több műszakos munkarend vállalása
  • nyírbátori munkába járás vállalása
  • felelősségteljes munkavégzés
  • hosszú távú, minőségtudatos szemléletmód

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat

  • Személyesen: Get Work Trend Kft. 4300 Nyírbátor, Szabadság tér 3. H-P 8:00 - 16:00

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "jelentkezem" gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya