www.cvonline.hu
Technikai igazgató – CTO
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.26.
Jelentkezési határidő: 2014.06.09.
Hirdetés azonosító: 775843
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyedi fejlesztésekkel foglalkozó startup partnercégünk budapesti csapatába technikai igazgatót keresünk.

Feladatok

  • A cégnél folyó műszaki fejlesztési tevékenység teljes körű tervezése, irányítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozói/beszállítói oldallal
  • Új szakmai partnerek felkutatása
  • Hatékony készlet- és költséggazdálkodás
  • A magas minőségi megfelelőség folyamatos biztosítása

Elvárások

  • Digitális képalkotás, kamerarendszerek, optikák, szenzorok témakörben komoly elméleti és gyakorlati tapasztalat
  • Startup környezetben is kipróbált és bevált szakember
  • Komoly szakmai kapcsolatrendszer
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • Tárgyalás szintű német nyelvtudás
  • Akadémiai háttér - jelentős publikációs lista

Kategória
IT / Informatika
Régió