www.cvonline.hu

Technikai háttértámogató (IT helpdesk)

  • A hirdetés 981 napja lejárt

Szolgáltató szektorban működő multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Az ügyfelek minél pontosabb és gyorsabb kiszolgálása technikai problémák, kérdések esetén
  • E-mailes és telefonos megkeresések szakszerű megválaszolása a legrövidebb időn belül
  • Együttműködés a support tevékenység más résztvevőivel; a problémák továbbítása a szakértői csapat felé
  • Hibajegyek rögzítése és azok nyomon követése, majd lezárása

Elvárások:

  • Erős IT-s/műszaki affinitás
  • Kiváló angol nyelvtudás + legalább még egy európai nyelv magas szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség, ami precizitással párosul

Előny:

  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi címen: E-mail cím megjelenítése és regisztráljon oldalunkon: Link megjelenítése.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő