Technikai folyamat specialista (Supplier Management) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 797773
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Server, Storage, DCN és LM költségoptimalizáló projektek végrehajtása, a hosszú távú megtakarítási potenciálok realizálása érdekében

 - Optimalizálási projektek menedzsmentje, szoros összefüggésben az S4S Program Managementtel

 - Üzleti tanulmányok/ költségelemzések készítése különböző üzleti KPI-ok hatásainak ábrázolására

 - Az optimalizáló stratégiák és   azok üzleti értékelésének fejlesztése (Server Storage, DCN, Lizenz Management)

 - Egy Management Információs Rendszer fejlesztése (MIS) a főbb beszállítók számára (Server, Storage, Data Center/Network, Lizenz-Mgmt.)

 - Folyamat menedzsment (Beszállítói. / Karbantartó / Lizenz / Lifecycle Mgmt.)

 - KPI definíciók, mechanizmusok, továbbfejlesztések és riportok készítése az optimális költségvetés biztosítása érdekében

 - Folyamatok IST analízise, gyengeségeinek meghatározása és definiálása, megfelelő intézkedések végrehajtása

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség (IT/gazdasági)

 - 3-4 év releváns IT tapasztalat

 - HW architektúrák (UNIX, Linux, x86, Storage és Data Center Network) ismerete

 - Lizenz Management ismeretek

 - MS Office alapos ismerete

 - Különböző folyamatok Order Management/ Deployment ismerete (ITIL)

 - Folyékony angol és német nyelvismeret

 - Kezdeményezőkészség, motiváltság és önálló munkavégzés

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80471

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen