www.cvonline.hu
Technikai folyamat specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 857061
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • A felmerülő kockázatokat azonosítja, elemzi és   javítja, hogy megelőzze a jövőbeli újbóli kialakulásukat
  • Képes megérteni az alapszintű váratlan hibákat azért,   hogy a megfelelő forrásokat használja
  • Vezeti a helyreállítással foglalkozó csapat sikeres   információszerzési folyamatát, melyek az analizáláshoz szükségesek
  • Ellátja a váratlan esemény általános áttekintését   (fókuszban az azonnali helyreállítás)
  • Képes több terület funkcióját átlátni és megérteni
  • Elnyeri a csoportokhoz való prioritás útmutatását,   hogy fontos és váratlan munkákhoz azonnal hozzáláthasson

Elvárások

  • BSc vagy MSc diploma
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Alapfokú német nyelvtudás előny
  • MS Office CRM eszközök ismerete
  • ITIL V3-al való hasonló ismeret előny

Személyiségbeli követelmények:

  • Készség önálló és csoportos munkavégzésre
  • Stressz-tűrő képesség
  • Türelem, empátia
  • Terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és   angol /német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül   küldd el

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81857

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen