www.cvonline.hu
Technikai folyamat specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 857060
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • A változtatási kérések ellenőrzése formailag és   teljességre nézve Change létrehozása, megfelelő kategorizálása
  • A végrehajtás és a backout megtervezése
  • Koordinálja a change-hez kapcsolódó kommunikációt
  • Ellenőrzi és felülvizsgálja a change technikai   végrehajtását
  • Biztosítja az adatbázis és más rendszerinformációk   frissítését
  • Felülvizsgálja az eredmény kérésnek való   megfelelőségét
  • Megfelelő kóddal zárja a change-et

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (Hasonló területen   szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Hálózati területen illetve change managementben   szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felsőfokú német nyelvtudás: komplex szakmai problémák   kifejezése
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás: egy szűk szakmai   nyelvezet adekvát használata
  • Önálló és strukturált munkavégzés
  • Intellektuális rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Alaposság
  • Ügyfélorientáltság

  • Alapszintű hálózati ismeretek
  • Cisco eszközök ismerete előnyt jelent
  • Microsoft Office biztos kezelése
  • TCM, Notification Client és Service Center Cosima   ismerete előnyt jelent
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Kérünk, hogy magyar és   angol /német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül   küldd el

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81849

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen