www.cvonline.hu
Technikai folyamat specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 829709
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Határidőben és jó minőségben tervezi   meg és készíti el a rendszeres és ad hoc jelentéseket.
  • Részfeladatot végez a szolgáltatási   folyamatok tervezésében és implementálásában a senior kollegák útmutatása   alapján pl. feladatkörök, szerepkörök meghatározása.
  • Űrlapok kitöltésében,   folyamatszervezési ügyekben támogatja az adott folyamat napi üzemeltetői   operatív tevékenységet.
  • A folyamat teljesítése és a szükséges   erőforrások biztosítása érdekében együttműködik a szakterületén működő   erőforrás-gazdákkal és belső megoldócsoportokkal.
  • Törekszik a szolgáltatási folyamat   és a jelentési folyamatok fejlesztésére.
  • Javaslatokat tesz a meglévő   folyamatok optimalizálására. Kezdeményezhet folyamatmódosítást vagy   javasolhat konfigurációváltoztatást a nagyobb hatékonyság érdekében.
  • Gyakrabban előforduló, minta alapján   megoldható feladatokat lát el, összetettebb probléma esetén eszkalál senior   vagy expert szintekre.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, gazdasági   és/vagy informatikai végzettség előny
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Általános informatikai ismeretek,   Excel, SAP alapos ismerete

  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors felfogóképesség
  • Monotonitástűrés
  • Önállóság
  • Precizitás
  • Felsőfokú német és középszintű angol   nyelvismeret

  • Amit   kínálunk
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81118

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen