www.cvonline.hu
Technikai folyamat specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 829708
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Részvétel ITIL alapú szolgáltatási folyamatok   (Incident, Change, Problem, Request Management) tervezésében és   megvalósításában
  •   A működő folyamatok ellenőrzése,   optimalizálása
  •   Ügyfél-, illetve folyamat specifikus   jelentések, készítése
  •   Folyamatok, illetve ezek változásainak   dokumentálása
  •   Tudásmegosztás, belső tréningek tartása   szükség szerint
  •   Külföldi kollégákkal való napi   kapcsolattartás, telefonkonferenciákon való aktív részvétel
  •   Belső és ügyfél auditok támogatása
  •   Erőforrás management

Elvárások

  •   Windows rendszerek alapszintű ismerete
  •   Office eszközök, főként Excel alapos ismerete
  •   Precizitás
  •   Rugalmasság
  •   Önállóság
  •   Határozottság
  •   Tanulási hajlandóság
  •   Jó kommunikációs készség

  •   Monotonitás-tűrés
  •   Közép szintű angol és alapszintű német   nyelvtudás

Előny

  •   Felsőfokú végzettség előny
  •   1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat   előny (főleg ITIL)

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 81117

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen