www.cvonline.hu
Technikai folyamat specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 758932
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Részt vesz adott ügyfél egyedi szolgáltatási   szerződésének végrehajtásában, a kapcsolódó folyamat koordinálásában   részfeladatokat lát el.

 - Jelentéseket készít az egyes   szolgáltatásműködési szerződésekben (Operations Level Agreement, OLA)   megadott tartalommal és gyakorisággal a Technikai folyamat menedzser, az   Ügyvezetés, a Szolgáltatás-nyújtási vezető részére vagy közvetlenül az ügyfél   felé.

 - Közreműködik a minőség, illetve a külső és belső   ügyfél-elégedettség mérésében és fejlesztésében, a visszajelzések feldolgozásában.

 - Támogatást nyújt a folyamat dokumentálási   tevékenységeihez.

 - Figyeli a határidők és az elvárt szolgáltatási   szintek betartását.

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - ITIL vizsga, technikai jártasság előny

 - Precíz, pontos, kitartó munkavégzés,

 - Rugalmasság

 - Önállóság

 - Tanulási hajlandóság

 - Csapatszellem

 - Alapvető informatikai ismeretek

 - Angol nyelvtudás

 - Német előny

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80015

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen