www.cvonline.hu
Technikai folyamat specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 753700
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Részvétel ITIL alapú szolgáltatási folyamatok (Change Management) tervezésében és megvalósításában.

 - Change Ticketek minőségi megfelelőségének felügyelete, az eltérések dokumentálása, az ellenőrzött Changek   engedélyezése, kiadása

 - A működő folyamatok ellenőrzése, optimalizálása

 - Ügyfél-, illetve folyamat specifikus jelentések, riportok készítése

 - Folyamatok, illetve ezek változásainak dokumentálása

 - Tudásmegosztás, belső tréningek tartása szükség szerint

 - Együttműködés magyar és külföldi kollégákkal,   telefonkonferenciákon való aktív részvétel

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Angol középfokú nyelvtudás és legalább   alapszintű német

 - Office eszközök, kiemelten Excel alapos ismerete

 - ITIL ismeret előnyt jelentű

 - Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség

 - Határozottság

 - Precizitás

 Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79935

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen