Technikai folyamat specialista (Business Enabling) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 829691
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Rendszeres és ad hoc jelentéseket tervez és   készít
  •   Részfeladatot végez a szolgáltatási folyamatok   tervezésében és implementálásában a senior kollegák útmutatása alapján
  •   Űrlapok kitöltésében, végrehajtási eljárások   alkalmazásában, folyamatszervezési ügyekben támogatja az adott folyamat napi   üzemeltetői operatív tevékenységet.
  •   A folyamat teljesítése és a szükséges   erőforrások biztosítása érdekében együttműködik a szakterületén működő   erőforrás-gazdákkal és belső megoldó csoportokkal.
  •   Törekszik a szolgáltatási folyamat és a   jelentési folyamatok fejlesztésére.
  •   Javaslatokat tesz a meglévő folyamatok   optimalizálására. Kezdeményezhet folyamatmódosítást vagy javasolhat   konfigurációváltoztatást a nagyobb hatékonyság érdekében.
  •   Gyakrabban előforduló, minta alapján   megoldható feladatokat lát el, összetettebb probléma esetén eszkalál senior   vagy expert szintekre.

Elvárások

  •   Felsőfokú végzettség (IT/gazdasági terület)
  •   Folyékony angol és német nyelvtudás

  •   Üzleti beállítottság
  •   MS Office alapos ismerete, különösen Excel
  •   SAP alapismeret
  •   Jó kommunikációs készség és nyitottság
  •   IT területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80472

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen