Technikai folyamat specialista (Business Enabling) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 797776
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Rendszeres és ad hoc jelentéseket tervez és készít

 - Részfeladatot végez a szolgáltatási folyamatok tervezésében és implementálásában a senior kollegák   útmutatása alapján

 - Űrlapok kitöltésében, végrehajtási eljárások alkalmazásában, folyamatszervezési ügyekben támogatja   az adott folyamat napi üzemeltetői operatív tevékenységet.

 - A folyamat teljesítése és a szükséges erőforrások biztosítása érdekében együttműködik a szakterületén   működő erőforrás-gazdákkal és belső megoldó csoportokkal.

 - Törekszik a szolgáltatási folyamat és a jelentési folyamatok fejlesztésére.

 - Javaslatokat tesz a meglévő folyamatok optimalizálására. Kezdeményezhet folyamatmódosítást vagy javasolhat konfigurációváltoztatást a nagyobb hatékonyság érdekében.

 - Gyakrabban előforduló, minta alapján megoldható feladatokat lát el, összetettebb probléma esetén eszkalál   senior vagy expert szintekre.

 Elvárások

 - Felsőfokú végzettség (IT/gazdasági terület)

 - Folyékony angol és német   nyelvtudás

 - Üzleti beállítottság

 - MS Office alapos ismerete, különösen Excel

 - SAP alapismeret

 - Jó kommunikációs készség és nyitottság

 - IT területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80472

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen