www.cvonline.hu
Technikai Folyamat Menedzser (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 857059
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Részt vesz adott ügyfél egyedi szolgáltatási   szerződésének végrehajtásában, a kapcsolódó folyamat koordinálásában   részfeladatokat lát el.
  • Jelentéseket készít az egyes szolgáltatásműködési   szerződésekben (Operations Level Agreement, OLA) megadott tartalommal és   gyakorisággal a Technikai folyamat menedzser, az Ügyvezetés, a   Szolgáltatás-nyújtási vezető részére vagy közvetlenül az ügyfél felé.
  • Közreműködik a minőség, illetve a külső és belső   ügyfél-elégedettség mérésében és fejlesztésében, a visszajelzések   feldolgozásában.
  • Támogatást nyújt a folyamat dokumentálási   tevékenységeihez.
  • Figyeli a határidők és az elvárt szolgáltatási   szintek betartását.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • ITL ismeretek, vagy hasonló munkaterületen szerzett   tapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú angol és német nyelvismeret
  • Alapvető informatikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Fejlődési, tanulási hajlandóság
  • Ügyfélorientáltság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és   angol /német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül   küldd el

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81848

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen