www.cvonline.hu

Technikai Árajánlat Elemző (MQA)

  • A hirdetés 713 napja lejárt

A munkakör összegzése:

A Jabil által jóváhagyott beszállítói háttér felhasználásával mechanikus megoldások ajánlása, melyhez hozzátartozik a beszállító által megadott árajánlatok kérése és elemzése,  valamint a konkrét árucikkekre adott ajánlatok elemzése és a beszállítókkal folytatott egyeztetések lebonyolítása.

Alapvető feladatok és felelőségi kör:

  • Teljes mértékben részt vesz a csapat heti kommunikációs eszmecseréin, meetingein
  • Biztosítja a hatékony és időben történő információcserét a legjobb tapasztalat átadása érdekében a Jabil más gyárain belül,
  • Támogatja az összes mechanikus árajánlat kérés (quote) tevékenységét
  • Azonosítja a szükséges információkat, a pontos beszállítói hátteret tekintve (RFQ) és annak időbeni leszállítását, megadását. Figyeli a javaslatok előkészítési fázisát a kért időpontra koncentrálva.
  • Előkészíti a beszállítók által megadott ajánlatok elemzéseit, figyelemmel követi a legjobb ajánlatokat és előterjeszti a Megrendelő számára
  • Tárgyal a versenyképes árakról és feltételeiről
  • Szorosan együttműködik a Regionális Commodity Manager-rel.
  • Figyelemmel követi az új potenciális beszállítók tevékenységeit.
  • Fejleszti az anyagok szakmai ismereteit, nyomonköveti a termelési folyamatokat, továbbá az új technológiák használatát, a beszállító újabb forrásait. Naprakész  a legújabb techológiák felhasználását tekintve.

Szükséges végzettség és tapasztalat:

  • Felsőfokú végzettség vagy azzal egyenértékű fokozat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Műszaki rajzok kiváló olvasása, értelmezése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű pályázati anyagát a pozíció megjelölésével a következő címre:

E-mail cím megjelenítése

Közvetlen jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre:

Link megjelenítése=