www.cvonline.hu

Technical writer/Műszaki dokumentátor

  • A hirdetés 1295 napja lejárt

Algotech Magyarország Kft és Geomant Kft.                                                                                   Link megjelenítése

A Geomant Kft. az ügyfélszolgálati és a vállalati kommunikációs (contact centers & unified communication) technológiák éllovasa. A Geomant története 2000-ig nyúlik vissza és mára négy kontinens 10 országában vagyunk jelen. Munkatársaink több száz contact center kiépítésében vettek-vesznek részt.  Szervezetünk egy fiatal, lendületes szakembercsapat munkájára épül. Hisszük, hogy bennünk, emberekben rejlik a vállalat igazi ereje, és csak akkor lehetünk sikeresek, ha használjuk, és folyamatosan fejlesztjük képességeinket. Csapatunk olyan embereket keres, akik:

  • Mindig kiváló minőségű eredményre és igényes munkavégzésre törekszenek
  • Hivatásuknak érzik az ügyfelek professzionális kiszolgálását
  • Folyamatosan képezni szeretnék magukat,
  • Megbízhatóak, alaposak és szeretnek csapatban dolgozni
  • Kihívásnak tekintik a munkához tartozó utazást a világ számos pontjára

Feladatok:

  • A contact center és unified communication megoldásokkal kapcsolatos projekt- és műszaki dokumentumok létrehozása, szerkesztése és frissítése
  • Szoftver dokumentációk készítése
  • A vállalaton belüli szakemberek tudásának és ismereteinek összegyűjtése, strukturált rendszerbe rendezése és dokumentumokba való rögzítése

Elvárások:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Programozási és műszaki angol szaknyelv ismerete
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Mérnöki, programozási módszerekben való jártasság

A contact center és unified communication megoldások ismerete nem elvárás. Ezen ismeretek a Geomant belső oktatása keretében elsajátíthatók.

Munkavégzés helye: Budapesti központunk (12. kerület)

Amennyiben szívesen jelentkeznél hozzánk, kérjük, küldd el önéletrajzodat Kovács Szilvia részére az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő