www.cvonline.hu

Technical Writer / Dokumentátor

  • A hirdetés 719 napja lejárt

Magyarország meghatározó szoftverfejlesztő és szállító cége  keres vállalatirányítási rendszereinek implementációs projektjeihez, valamint egyedi szoftverfejlesztési feladataihoz kapcsolódóan Technical Writer / Dokumentátor munkatársat.

Feladat

  • Saját fejlesztésű szoftver termékekhez komplex, felhasználóbarát termék- és oktatási  dokumentációk készítése
  • Meglévő dokumentációk rendszerezése, dokumentációs rendszerbe való bevonás
  • Dokumentációk verziókövetése, frissítése
  • Dokumentációk minőségbiztosítása a dokumentációs politikának megfelelően
  • Folyamatos kapcsolattartás a dokumentumgazdákkal

Elvárások:

  • Önállóan készített már felhasználói dokumentációt a rendszer felhasználói felülete alapján, fejlesztőkkel esetileg konzultálva
  • Készség komplex ügyvitel szoftver rendszerek gyors megértésére
  • Jártasság a felhasználói dokumentációs kultúrában
  • Rendszerezett gondolkodás és munkavégzés
  • Kiváló íráskészség és helyesírás
  • Legalább felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Képesség szoros határidők betartására, pontosság
  • Képesség csapatban való munkavégzésre
  • Előnyt jelent, ha már oktatott felhasználói dokumentáció alapján rendszer funkcionalitást
  • Előnyt jelent, ha technikai dokumentációs rendszerrel kapcsolatban van tapasztalata
  • Előnyt jelent az XML alapú dokumentációs eszközök ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, kiemelt projektek (többféle eltérő termék- és/vagy szolgáltatás fejlesztés)
  • Kellemes munkakörnyezet

A pályázatokat fényképes, részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, pontos cím, telefonszám, pozíció feltüntetésével, juttatásokra vonatkozó elképzeléssel, .doc, vagy .docx formátumban kérjük az alábbi e-mail címre eljuttatni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő