www.cvonline.hu

Technical Team Leader

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.11.04.
Jelentkezési határidő: 2015.11.17.
Hirdetés azonosító: 965097
lejárt

.NET fejlesztési csapatvezető

Budapesti partnercégünkhöz keresünk .NET fejlesztési csapatvezetőt. A cég hazai és nemzetközi ügyfelei számára fejleszt egyedi üzleti alkalmazásokat, mely kiegészül üzleti intelligencia és adattárház, portálépítési, illetve professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

.Net fejlesztési csapatvezetőként feladataid:

• Fejlesztői csapat szakmai vezetése
• Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés, technikai alkalmazástámogatás
• Adatbázistervezés, fejlesztés, technikai alkalmazástámogatás szakmai segítése
• Kapcsolattartás a magyar és külföldi ügyfelekkel

Az állás betöltéséhez szükséges:

• Csapatvezetési tapasztalat
• Több éves .NET fejlesztési tapasztalat
• Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)
• Strukturált gondolkodásmód
• Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
• Kiváló problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

• Ha mély ismeretekkel rendelkezel a Windows platform területén
• Ha rendelkezel gyakorlati és elméleti ismeretekkel MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal
• Ha felhasználói és fejlesztői tapasztalatod van SharePointtal
• Ha rendelkezel WPF és WCF tapasztalattal
• Ha vannak Microsoft minősítéseid

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését kérem küldje el jelentkezését a Hays.hu weboldalon.