www.cvonline.hu
Technical Support Analyst
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.09.14.
Jelentkezési határidő: 2016.09.15.
Hirdetés azonosító: 1075584
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Első szintű informatikai támogatás koordinálása, szükség esetén nyújtása.

  • Informatikai rendszerek üzemeltetésének támogatása és üzemeltetőinek koordinálása

  • Szolgáltatási szerződésekhez kapcsolódó teljesítések kezelésének támogatása

  • Informatikai rendszerek és azt kiszolgáló eszközpark proaktív monitorozása

  • Részvétel az üzletfolytonossági követelmények informatikai támogatásának kialakításában, az üzletfolytonosság fenntartásában

  • Informatikai rendszerek belső továbbfejlesztésének igény szerinti előkészítése, megvalósítása, támogatása

  • Műszaki dokumentációk írása, véleményezése és naprakészen tartása

  • Projektekben való aktív részvétel, informatikai szakértői támogatás biztosítása

  • Versenyeztetési eljárások előkészítése, támogatása, lefolytatása

  • IT szolgáltatókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Elvárások

  • Magas rendelkezésre állású Microsoft (Windows Server Platform, Exchange, SharePoint, stb.) és Linux (Centos) környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat

  • Hálózati (LAN és WLAN) ismeretek

  • Virtualizációs technológiák (VMware és HyperV) ismerete

  • 3-5 éves IT területén szerzett szakmai tapasztalat

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

  • ITIL folyamatok ismerete

  • Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség

  • Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés

  • Jó stressz tűrő képesség

  • Előnyök

  • Villamosenergia-iparágban szerzett tapasztalat

  • VMware és Microsoft HyperV vizsgák

  • SharePoint fejlesztési tapasztalat

  • BASH és Powershell programozási ismeretek

  • Amit ajánlunk

  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes munkakör

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Dinamikusan fejlődő fiatal szervezet

  • Magas színvonalú modern munkakörnyezet

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió