www.cvonline.hu

Technical Sales Specialist

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.01.18.
Hirdetés azonosító: 890292

Műszaki háttérrel rendelkező értékesítőt kersünk ügyfelünk számára nagy értékű termékek és a kapcsolódó szolgáltatások értékesítésére.

Feladatok:

- Nagy értékű termékek valamint az ehhez kapcsolódó szervizszolgáltatások értékesítése
- Már meglévő és új ügyfelek napi szintű kezelése, látogatása, ezek adminisztrálása
- Árajánlatok elkészítése (angol és magyar nyelven)
- Tenderek és pályázati anyagok előkészítése
- Műszaki megoldások, kérdések és problémák egyeztetése a külföldi szervizmérnökökkel
- Terméktréningek megszervezése • Szakmai kiállításokon, rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

- Alapfeltétel: magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Önállóság és csapatjátékos hozzáállás
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség szóban és írásban egyaránt
- Magas szintű tárgyalási készség
- Magas szintű és naprakész MS Office ismeret (World, Excel, Outlook)
- B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
- Mobilitás

Előny:

- Teher-, haszongépjármű, és/vagy gépipari területen szerzett értékesítési tapasztalat
- Nagy értékű eszközök értékesítésében szerzett tapasztalat
- Nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Stabil, fiatalos és dinamikus csapat
- Hosszú távú perspektíva
- Folyamatos fejlődés, továbbképzés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a