www.cvonline.hu

Technical Sales Engineer

  • Company_icon Authentic Consulting Kft.
  • Location_icon Székesfehérvár, Fejér
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Multinacionális partnerünk részére keresünk

kollégát

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

FELADATOK:

  • Árajánlatkérés, gyárthatóság elbírálása
  • Gyártási folyamatok definiálása
  • Gyártóeszközök, beruházások meghatározása
  • Termékparaméterek egyeztetése a vevőkkel
  • Árkalkulációk, megtérülés számítások, árajánlatok készítése
  • Együttműködés a vevői kapcsolattartókkal és termelési területekkel
  • Kapcsolattartás a nemzetközi kereskedőkkel
  • Vevői látogatások
  • Bevezetésre kerülő projektparaméterek és információk átadása az NPI csapta részére
  • Termékrajzok ellenőrzése, jóváhagyása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, preferáltan gépészmérnök
  • 1-3 év termelésben szerzett tapasztalat
  • Gyártási technológiák széleskörű ismerete, első sorban forgácsolás, illetve lyukasztás, formázás
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás kritérium
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • CAD szoftverek alapfokú ismerete
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

JUTTATÁSOK:

  • Multinacionális környezetet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést
  • 13. havi fizetést
  • Teljesítmény alapú prémiumot
  • Cafeteriát
  • Karácsonyi juttatást
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetőségét
  • Egészségbiztosítást
Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Key account manager, Key account manager, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német