www.cvonline.hu

Technical Sales Engineer

  • Company_icon Sapa Profiles Kft.
  • Location_icon Székesfehérvár, Fejér
  • Mentés
  • Az álláshirdetés holnap lejár

A székesfehérvári Sapa Profiles Kft. Európa legnagyobb és legmodernebb sajtolt és megmunkált alumínium profilokat előállító üzeme, iparágának kulcsfontosságú szereplője. A Sapánál fejlesztett technológiával és termékekkel bárhol találkozhatsz: autókban, teherautókban, épületekben, még repülőgépekben is. Székesfehérvári üzemünk a skandináv vállalatokra jellemző emberközpontú cégkultúrával és több mint 1200 alkalmazottal közel 300 millió eurós árbevételt ér el, és a termelésének több mint 90%-át exportálja. A Sapa Csoport világelső alumínium megoldásokban, 41 országban 23 500 alkalmazottat foglalkoztat. Központja a norvégiai Osloban található.
Az alumínium a jövő féme. Termékeink piaca rohamosan növekedik. Folyamatosan keressünk magasan kvalifikált pályázókat, akik segítenek növelni vállalatunk teljesítményét és osztoznak velünk a sikereinkben.
Ha ambíciózus vagy, szereted a kihívásokat, és szeretnél a székesfehérvári Sapa sikertörténetének meghatározó szereplője lenni, akkor várunk csapatunkba!

A feladatról:

  • Árajánlatkérés, gyárthatóság elbírálása
  • Gyártási folyamatok definiálása
  • Gyártóeszközök, beruházások meghatározása
  • Termékparaméterek egyeztetése a vevőkkel
  • Árkalkulációk, megtérülés számítások, árajánlatok készítése
  • Együttműködés a vevői kapcsolattartókkal és termelési területekkel
  • Kapcsolattartás a nemzetközi kereskedőkkel
  • Vevői látogatások
  • Bevezetésre kerülő projektparaméterek és információk átadása az NPI csapat részére
  • Termékrajzok ellenőrzése, jóváhagyása

Amit várunk:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, preferáltan gépészmérnök
  • 1-3 év termelésben szerzett tapasztalat
  • Gyártási technológiák széleskörű ismerete, első sorban forgácsolás, illetve lyukasztás, formázás
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás kritérium
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • CAD szoftverek alapfokú ismerete
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége
  • Egészségbiztosítás
  • Biztonságos munkakörnyezet

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Mérnök értékesítő
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Gyártás technikus, Lakatos, Operátor, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német