www.cvonline.hu
Software Product Architect
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.10.
Jelentkezési határidő: 2017.01.13.
Hirdetés azonosító: 1086340
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Amerikai tulajdonú több, mint tíz éve a nemzetközi élvonalban lévő, budai irodával rendelkező partnerünk megbízásából Software Product Architect munkatársat keresünk.
Külföldi megrendelők számára értékesített intelligens dokumentumkezelő rendszer fejlesztését végző nemzetközi csapat vezetésére.

Feladat:
- Ügyféligényeknek megfelelő komplex informatikai rendszerek karbantartásával, fejlesztésével kapcsolatos feladatok koordinálása.
- Együttműködés a tulajdonosokkal
o Reportálás
o Igényelemzés
o Prioritások közös felállítása
- Backlog elemzés, karbantartás, sprintek tervezése és végrehajtása (Agile development cycle megvalósítása)

Használt technológiák:
- JAVA, Python, Javasript
- Apache web server
- Python based application server (Turbogears, CherryPy)
- CherryPy web server
- Postgres database
- Linux

Követelmények
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Vezetői tapasztalat
- Webes alkalmazásfejlesztésben való jártasság
- Képesség az egyes csoportok szakmai irányítására, támogatására

Előnyt jelentő tapasztalatok:
- Dokumentum management rendszerek
- Dokumentumfeldolgozáshoz kapcsolódó (XML, HTML)
- ISO27001 szabvány ismerete/alkalmazása

- Versenyképes jutattás
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Network Designer

Trenkwalder Kft

 On behalf of our world-wide multinational Clie...
Budapest

Könyvvizsgáló

Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgá...
Budapest

Production planner

Work Force Kft.

Német anyavállalattal rendelkező autóipari gyár...
Veszprém, Veszprém