www.cvonline.hu
Technical Process Specialist (Problem Manager) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 890193
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Különböző ügyfélspecifikus jelentések, riportok készítése
  • Üzemeltetőknek folyamat tréningek tartása, a tréningek megszervezésében való részvétel
  • Ügyféltámogatás, figyelembe véve az alkalmazások jövőbeni fejlesztését
  • Ügyfélspecifikus folyamatok felügyelete
  • Helyi SPOC funkció a felügyelt folyamatokkal kapcsolatban
  • Együttműködés a német kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német, középfokú angol    nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások (elsősorban Excel) magas szintű ismerete
  • ITIL folyamatok ismerete: incidens, change, problem
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján 82498

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió