www.cvonline.hu
Technical Process Specialist (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1045554
lejárt
FELADAT
  • Részt vesz adott ügyfél egyedi szolgáltatási szerződésének végrehajtásában, a kapcsolódó folyamat koordinálásában részfeladatokat lát el
  • Jelentéseket készít az egyes szolgáltatásműködési szerződésekben (Operations Level Agreement, OLA) megadott tartalommal és gyakorisággal a Technikai folyamat menedzser, az Ügyvezetés, a Szolgáltatás-nyújtási vezető részére vagy közvetlenül az ügyfél felé
  • Közreműködik a minőség, illetve a külső és belső ügyfél-elégedettség mérésében és fejlesztésében, a visszajelzések feldolgozásában
  • Támogatást nyújt a folyamat dokumentálási tevékenységeihez
  • Meglévő folyamatdokumentációs tudástárat használ
  • Figyeli a határidők és az elvárt szolgáltatási szintek betartását
PROFIL
  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol és német nyelvtudás
  • IT területen szerzett tapasztalat, ITIL ismeretek, jegykezelő rendszer ismerete előny
  • Rugalmas, csapatjátékos, pontos és precíz, jó kommunikációs készség
  • MS Office

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...