www.cvonline.hu
Technical Process Specialist (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 902550
lejárt
FELADAT

  • Lead Incident Manager szerepkör ellátása nappal vagy készenlétben (hétvégi és éjszakai munkavégzéssel)
  • Német és angol nyelvű telefonkonferenciák vezetése, támogatása, riportolása
  • Management-kommunikáció
  • Tudásátadás csoporton belül
  • További feladatok ellátása ad hoc jelleggel
  • Virtuális csoport

  • Felsőfokú végzettség, min. BSC - informatikai illetve management irányok preferáltak
  • Projekttapasztalat, projektmanagement szemlélet
  • Külföldön szerzett munkatapasztalat
  • ICT üzemeltetési tapasztalat előny
  • ITIL ismeretek gyakorlatban
  • 1-3 év tapasztalat
  • Windows szerverismeret, Linux szerverismeret, hálózatos összefüggésekkel kapcsolatos ismeretek
  • Office csomag döntéstámogató funkcióinka ismerete, használata (alapos Excel-tudás)
  • Felsőfokú német, középszintű angol nyelvtudás

Személyiségbeli követelmények

  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség – németül is
  • Döntésképesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Stresszkezelés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82898

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió