www.cvonline.hu
Technical Process Specialist (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 866158
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Folyamatleírások és munkautasítások naprakészen tartása
  • A folyamat ismeretének és betartásának biztosítása a szervezeti egységen belül
  • Részvétel a Change Advisory Board (CAB) munkájában, a tervezett változtatások minőségi ellenőrzése
  • A változtatások adminisztrációjának ellenőrzése annak érdekében, hogy azok szabály szerint és megfelelő időben kerüljenek dokumentálásra
  • Mérőszámok bevezetése és monitorozása, a folyamat eredményességének biztosítása a kitűzött célok alapján
  • Változtatások elemzése, fejlesztendő területek meghatározása, valamint ezek alapján javító intézkedések meghatározása és kivitelezése az érintett csapatokkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol és középfokú német nyelvtudás
  • 1-2 év releváns területen szerzett tapasztalat
  • ITIL ismeret előny
  • Process Management alapismeret előny
  • Rugalmasság
  • Ügyfélorientált szemlélet

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:81765

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió