Technical Manager Grocery Non Food (Non-food szárazáru technológus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.02.02.
Hirdetés azonosító: 1010158

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Technical Manager Grocery Non Food (Non-food szárazáru technológus)
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Reviewing supplier and factory compliance to Tesco's technical and quality standards and ensuring they are trained on these on time
- Implementing strategic and operational plans for our products and suppliers to conform to our policies, standards and specifications. Participating in relevant workstream projects.
- Solving customer complaints, Enforcement Challenges, product withdrawal etc.
- Monitor the performance of the production technical and Quality teams against KPIs, defining and implementing corrective action plans
- Handling Ad-hoc and Special Projects
- Providing support to the team members of Technical Department
- Taking extra responsibilities
Munkakör betöltésének feltételei: - University degree from Chemistry or Food Technology
- Driving licence
- No restrictions to travel
- Fluency in verbal and written English
- Good analytical and problem solving skills

- Common computer skills - Word, Excel etc.
- Excellent communication & interpersonal skills and ability to drive people to achieve business goals
- Excellent team player

Szükséges végzettség: Főiskola, Vagy Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - 2 years of relevant experience in site, audit company or retailer
- Auditing knowledge
- Experience with Household or Health and Beauty products

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest