www.cvonline.hu

Technical manager – Termelési folyamatok csoportvezető

  • A hirdetés 364 napja lejárt

Feladatok

  • Gyártástámogató mérnökök, tesztmérnökök és a karbantartó mérnökök, munkájának összefogása

  • Gyártás koordinációja,

  • Gyártósorok irányítása,

  • Új termék bevezetési folyamatokban való részvétel.

Elvárások

  • Gépészmérnök/villamosmérnök/mechatronikai mérnök végzettség,

  • Folyamatmérnöki/gyártástámogató mérnöki munkakörben, gyártócégnél szerzett tapasztalat,

  • Vezetési tapasztalat,

  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás.

Egyéb információ

  • Versenyképes fizetés,

  • Multinacionális, nagyvállalati, modern, felújított munkakörnyezet,

  • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek és vezetők,

  • Tréningeken, oktatásokon való részvétel, fejlődési lehetőség.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki