www.cvonline.hu

Technical analyst (QS-6606)

  • A hirdetés 430 napja lejárt

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás. Tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra.

 Jelenleg holdingtársaságunk egyik ügyfeléhez keresünk Technical analyst kollégát.

Feladatok:

  • Komplex problémák megértése, elemzése
  • Technikai specifikációk elkészítése
  • Új, illetve meglévő üzleti folyamatok, kialakult munkamódszerek felmérése
  • Kódok olvasása
  • SQL/adatbázis-kódok elkészítése, futtatása
  • A rendszerfunkcionalitás beillesztésének megtervezése
  • Rendszer funkcionalitásának biztosítása
  • Támogatás nyújtása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági/informatikai területen
  • 2-3 éves releváns tapasztalat
  • SQL és Oracle ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Monotónia tűrés

Amit nyújtani tudunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Energikus, fiatalos csapat
  • Kiváló munkahelyi körülmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol