www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 915417
lejárt
Tech People FEJLÉC

Technical Analyst / BA / PM (GYJS)

Megbízónk nagy presztízsű nemzetközi és hazai partnerekkel, startup szellemiségű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis fejlesztő cég. Hisznek abban, hogy az a legjobb Fejlesztésvezető, aki képes gyorsan megérteni ügyfeleink komplex üzleti folyamatait, ismeri a professzionális szoftverfejlesztési és tervezési mintákat, és képes UML modellező eszköz használatával gyorsan dokumentálni és megtervezni a szoftver funkcióit és komponenseit.

Feladatok:
  • Szakértőként részt venni az online projektekben
  • Döntéseket előkészíteni webalkalmazások és portálok fejlesztésének irányításában
  • Specifikációkat, rendszerterveket, pályázati anyagokat készíteni az üzleti igények alapján
  • Alacsony szintű technikai rendszerterv elkészítése a fejlesztők számára
  • Kommunikálni az Ügyfelekkel, maximálisan követni az igényeiket
  • Esetlegesen PM feladatok ellátása
  • A fejlesztő csapat lelkesítése, de nem irányítása (servan leader attitűd)
  • Folyamatosan és kimutathatóan fejlődni

Elvárásaink:
  • Különböző üzleti és technológiai környezetek megértése,
  • Akár alacsony szintű rendszerterv készítésében szerzett tapasztalat (Technical Analyst)
  • Átlátható, koherens tervezési készség, folyamatközpontú gondolkodás
  • Érdeklődés és fogékonyság webes technológiák, webfejlesztés iránt
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Empatikus, jó tárgyaló partner
  • Vezetői attitűd hatalomvágy nélkül, aki talál kihívást magának egy nagyon lapos szervezetben (Servant leader)
  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy ennek megfelelő tapasztalattal
  • Folyékony angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
  • UML tervező ismeret és modellezési tapasztalat
  • JAVA ismerete
  • Webfejlesztésben, webtechnológiákban szerzett jártasság
  • Vezetői tapasztalat
  • Scrum tapasztalat, Product Owner tapasztalat
Munka jellege: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció (távmunkára nincs mód)
Helyszín: Buda (XII)
Kezdési idő: akár azonnal
Jelentkezés módja: Részletes szakmai önéletrajz lehetőleg fényképpel, word formátumban

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió