www.cvonline.hu

Team vezető

  • A hirdetés 606 napja lejárt

Mérnöki szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Team vezető

Munkavégzés helye:

  • Országosan (központ: Budapest)

Feladatok:

  • Válogató- és utómunka projektek vezetése országszerte,

  • Vevői kapcsolattartás,

  • Értékesítés támogatása árajánlatok készítésében,

  • Dokumentáció készítése, fejlesztése,

  • Dolgozók oktatása.

Elvárások:

  • Technikusi / mérnöki végzettség,

  • Magabiztos angol- és/vagy németnyelvtudás írásban és szóban,

  • Legalább három év autóipari tapasztalat,

  • Vezetői tapasztalat,

  • Magas fokú mobilitás, önállóság, jó kommunikációs készség,

  • MsOffice felhasználói szintű ismerete,

  • Saját gépjármű előnyt jelent.

Amit megbízónk nyújtani tud:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,

  • Versenyképes fizetés,

  • Színvonalas, változatos munka,

  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő HR Tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.