www.cvonline.hu

Team vezető

  • A hirdetés 318 napja lejárt

Autóipari szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk több helyszínre is leendő munkatársakat az alábbi pozícióba

Team vezető

Feladatok:

  • Válógató utómunkaprojektek vezetése országszerte

  • Vevői kapcsolattartás

  • Értékesítés támogatása árajánlatok készítésében

  • Dokumentáció készítése, fejlesztése

  • Dolgozók oktatása

Elvárások:

  • Technikusi/Mérnöki végzettség

  • Erős aktív angol és/vagy német nyelvtudás

  • Legalább három év autóiparban szerzett tapasztalat

  • Vezetői tapasztalat

Személyes elvárások:

  • Magasfokú mobilitás

  • Önálló munkavégzés

  • Jó kommunikációképesség

  • Ms Office felhasználói szintű ismeret

Előny:

  • saját gépjármű

Munkavégzés helye:

  • Országos

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli munkakör

  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és német szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014