www.cvonline.hu

Team vezető

  • A hirdetés 562 napja lejárt

Mérnöki szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Team vezető

Feladatok:

  • Válogató- és utómunka projektek vezetése országszerte,

  • Vevői kapcsolattartás,

  • Értékesítés támogatása árajánlatok készítésében,

  • Dokumentáció készítése, fejlesztése,

  • Dolgozók oktatása, vezetése.

Elvárások:

  • Technikusi / mérnöki végzettség,

  • Kommunikációs szintű angol/német nyelvtudás

  • Legalább 3 év autóipari tapasztalat,

  • Vezetői tapasztalat,

  • MsOffice felhasználói szintű ismerete,

  • Saját gépjármű

  • Magas fokú mobilitás, önállóság, jó kommunikációs és szervező készség,

Amit megbízónk nyújtani tud:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,

  • Versenyképes fizetés,

  • Színvonalas, változatos munka,

  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Országosan (központ: Budapest)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát Juhász Lotti Junior HR tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.