www.cvonline.hu

Team Manager

  • A hirdetés 459 napja lejárt
Munkavégzés helye

Budapest

Feladatok, Line Management
  • Csapattagok motiválása
  • Kollégák rendszeres teljesítményértékelése
  • A csapat kompetenciamenedzsmentje
  • Kollégák oktatási és fejlesztési tervének elkészítése és követése
  • Kompenzációs csomagok előkészítésében való részvétel
  • Toborzási folyamatban való részvétel
  • Csapaton belüli és csapatok közötti szinergiák felismerése és erősítése
  • Munkarend, szabadságok, utazások tervezése, engedélyezése és követése.
Feladatok, Project Management
  • Új témák Setup javaslatának összeállítása
  • Lehetséges új témák felkutatása
  • Belső folyamatok fejlesztése
  • Projektek QM oldali megfelelőségének támogatása
  • Projekt rizikók kezelése
  • Projekt költségek tervezése, követése és riportálása
  • Ajánlatok és szerződések előkészítése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása
Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú (műszaki vagy informatikai) végzettség
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Technológiai, projekt és domain alapismeretek
  • Stratégiai és analitikus gondolkodás
  • Gazdasági szemlélet
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Proaktivitás, erős önképzési hajlandóság
Előny
  • Angol nyelv ismerete
  • Agilis módszertan ismerete
Amit kínálunk
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő